В Україні ведеться розробка електрокара, причому не звичайного, а комерційного

Автомобільне виробництво в Україна не стоїть на місці, і деякі компанії навіть займаються створенням принципово нових моделей. Одна з моделей, яку розробляють вітчизняні конструктори, в рух приводиться електромотором, і, що характерно, зроблена для комерційних потреб. Про цей автомобіль розповів інформаційний портал "Avtosota".

Так, в мережі з'явилася інформація про те, що електрокар, що розробляється компанією "Murmuration Technology", названий CoolOn вийшов на перші випробування. Вперше інформація про цей автомобіль з'явилася в минулому році. Відмінною особливістю машини є те, що незважаючи на формат автомобіля з електричною силовою установкою, він орієнтований в першу чергу на комерційні потреби.

У цієї перспективної розробки після виходу в серію може бути безліч різних призначень. Наприклад, машину можна буде використовувати як Будинок на колесах, Кемпер, гараж для ремонту електричних самокатів або як майстерню.

CoolOn. Фото: Avtosota

Окремої згадки гідні технічні характеристики CoolOn. Так, в довжину комерційний автомобіль досягає 5 метрів, його ширина становить 1,7 метрів, а висота — приблизно 2,1 метра. У рух його буде приводити електричний двигун, який підживлюється акумулятором ємністю 40 кВт/год. Цього обсягу акумулятора автомобілю вистачає на те, щоб проїхати 200 кілометрів. Важливим моментом є те, що завдяки особливостям конструкції батарея зменшена і не займає занадто багато місця.

Електрична вантажівка здатна розвинути швидкість в 90 кілометрів на годину. Що стосується приводу, то модель буде надаватися або з переднім, або з повним. Творці машини стверджують, що силова установка буде виділяти CoolOn серед інших електрокарів.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що російський художник-автолюбитель опублікував рендери "Запорожця", якби він встав на конвеєр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі показали 12 різних версій "Запорожця", випущених за той час, що модель стояла на конвеєрі.

Також "Hyser" писав, що у мережі показали "Запорожець", знайдений в гаражі. Автомобіль простояв на одному місці протягом 30 років.