Антон Геращенко закликав служби доставки не брати на роботу кур'єрів, які порушують ПДР

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко звернувся до служб доставки із закликом не наймати працівників, які мають схильність до порушення ПДР. Він навів у приклад недавній випадок у столиці, коли правоохоронці влаштували погоню за кур'єром на моторолері. Про це заступник голови МВС написав на своїй сторінці в facebook.
Антон Геращенко нагадав, що нещодавно в мережі з'явився відеоролик на якому співробітники патрульної поліції намагалися затримати водія моторолера однієї зі служб швидкої доставки харчування. Він зазначив, що деякі користувачі Мережі критикували дії правоохоронців, а інші охрестили кур'єра "мачо".
Заступник глави МВС заявив, що вважає чоловіка злісним порушником правил дорожнього руху, але ніяк не "мачо". За його словами водій, проїхавши на червоне світло, піддав небезпеці не тільки себе, а й інших учасників дорожнього руху. Саме тому патрульні прагнули затримати водія та скласти протокол на порушенні ПДР. Однак їм довелося припинити переслідування, так як воно могло привести до ДТП.
Антон Геращенко звернувся до служб доставки, які надають свої послуги за допомогою моторолерів або велосипедів. Він закликав більш уважно підходити до підбору персоналу і не працевлаштовувати людей, які схильні до порушення правил дорожнього руху. Геращенко підкреслив, що в першу чергу такі недобросовісні працівники будуть приносити збиток самій компанії, розбиваючи транспортні засоби та інше майно. Також вони можуть просто не виконати замовлення, загинувши під колесами автомобіля.

Раніше портал Hyser повідомляв, що українським автомобілістам приготували Європейські штрафи.

Також портал Hyser інформував, що водіїв попередили про новий вид автокражі.

Крім того портал Hyser повідомляв, що українських водіїв попередили про нові штрафи.