Народний умілець пішов по стопах "Франкенштейна" і створив "монстра" з різного "барахла"

Про те, що один ентузіаст вирішив створити "суперВолгу" з того, що завалялося у нього в гаражі, розповіли на YouTube-каналі "Тюнінг і огляд автомобілів".

Спочатку здається, що за основу був узятий ще радянський автомобіль, ГАЗ-3102, однак, при найближчому розгляді виявилося, що це "універсал", тобто ГАЗ-3110 "Волга", правда від оригінального автомобіля залишилося зовсім небагато. Всі передні частини від 3110 були видалені, і замість них встановили капот, крила і передню маску від моделі 3102. Хоча в автомобіля і залишилася зовнішня схожість з базовим, також встановлено і багато нестандартних для радянського автопрому рішень. Таких, як передні фари з датчиками нахилу від "Камаза" і решітка зроблена вручну, на замовлення.

"суперВолга". Фото: скріншот YouTube-відео.
"суперВолга". Фото: скріншот YouTube-відео.

У капот вбудовані механічні замки, які зазвичай встановлюються на спортивні автомобілі, в передні крила вбудовані вентиляційні решітки від "Range Rover", на дверях - дзеркала заднього огляду від японського "Ніссан". Навіть в таку малозначну деталь як дах, вбудували елементи від "Порш Кайен". Ще потішніше те, що для цього величезного "монстра" задні ліхтарі запозичили у "Міні Купера".

Передбачається, що "серцем" цього свіжозібраного автомобіля стане 8-циліндровий двигун об'ємом в 5,5 літра. Втім, говорити про те, що ще саме встановлять в цей автотранспортний засіб поки зарано - салон знаходиться в розібраному стані, і майстер поки ще в роздумах, яку приладову панель або мультимедійну систему "засунути" всередину для додаткового комфорту. Однак вже ясно, що сидіння та обшивку візьмуть у того ж донора, що і дах - у "Порш Кайен".

Всі подробиці про створення незвичайного авто можна дізнатися, перегорнувши трохи нижче.

До слова, раніше "Hyser" писав про те, чому не варто відразу оплачувати виписаний поліціянтом штраф.

Також раніше "Hyser" повідомляв про те, що для українських водіїв значно збільшили штрафи за порушення ПДР.

А до цього "Hyser" розповідав про те, що німецький автоконцерн припинив випуск популярної моделі невеликого автомобіля.