При граді швидкі дії є ключем до мінімізації шкоди вашому автомобілю. Хоча він триває недовго, він може завдати суттєвої шкоди транспортним засобам. У зв'язку з цим у мережі назвали кілька кроків, які слід зробити в такому разі.

Невеликі градини діаметром близько 1 см зазвичай не залишають вм'ятин на вашому автомобілі. Однак більші, розміром близько 2 см, можуть завдати шкоди.

У такому разі краще зупинити машину. Сумарна швидкість падаючого граду і автомобіля, що рухається, може погіршити удар.

Якщо можливо, проїжджайте під укриттям, наприклад навісом заправної станції, парковкою, придорожнього ресторану, великим мостом або естакадою. Обов'язково приділяйте пріоритетну увагу безпеці та дотримуйтесь правил дорожнього руху.

Якщо зовнішнє укриття неможливе, використовуйте предмети, що є у вашому розпорядженні, щоб накрити машину. Внутрішні килимки, піддони у багажнику, ковдри, пляжні килимки або рушники можуть забезпечити певний захист.

Град. Фото: скріншот YouTube-відео
Град. Фото: скріншот YouTube-відео

Насамперед зосередьтеся на покритті найбільш цінних частин автомобіля, таких як пофарбовані частини кузова та дах.

Краще повністю покрити одну частину автомобіля, аніж частково покрити кілька. Зосередьтеся на захисті даху та інших незнімних частин кузова, оскільки їх ремонт може бути дорогим.

Навіть якщо ваш автомобіль постраждав від граду, подумайте про те, щоб звернутися по ремонт до професіоналів, які спеціалізуються на «ремонті вм'ятин без фарбування». Ця технологія часто дозволяє виправити невеликі вади без необхідності перефарбовування.

Читайте також:

Скільки можна проїхати на автомобілі, якщо спалахнула лампочка рівня палива

"Сліпа зона" у дзеркалах вашого автомобіля: що потрібно знати, щоб не спровокувати аварію

Як правильно тримати кермо в автомобілі, щоб не потрапити в аварію: помилки, які повторюють усі