Цей дивовижний метод допоможе усунути неприємне занепокоєння від крапель дощу на поверхні автомобільних дзеркал, роблячи процес очищення набагато ефективнішим.

Для багатьох водіїв дощові краплі, особливо на бічних дзеркалах, можуть бути серйозною проблемою, заважаючи нормальному огляду і створюючи додаткові труднощі при керуванні транспортним засобом.

Один із автомобільних блогерів поділився дивовижним "лайфхаком" – способом обробки дзеркал, щоб підвищити їх водовідштовхувальні властивості. Все, що йому знадобилося, це тюбик зубної пасти, мікрофіброва серветка та розпилювач із водою.

Першим кроком блогер продемонстрував, як краплі води повільно стікають необробленою поверхнею дзеркала.

Потім він рівномірно наніс шар зубної пасти, після чого ретельно витер залишки, використовуючи мікрофіброву серветку. Після цієї обробки він знову піддав поверхню дзеркала дії води. Дивним чином стало ясно, що дзеркала, покриті тонким шаром зубної пасти, мають покращені водовідштовхувальні властивості. Краплі води зникали практично миттєво, не залишаючи на дзеркалах слідів та забезпечуючи ясний огляд.

Цей простий, але ефективний лайфхак справді може покращити комфорт водіння в умовах дощової погоди та заощадити час на регулярному очищенні дзеркал від крапель води.

Читайте також: