У столиці України випадково зняли розкішний кортеж з елітного "Rolls-Royce" і "Range Rover"

Фото, на якому помітно, біля якого незвичайного для таких статусних авто місця сталася вимушена зупинка, опублікував у своєму Instagram-акаунті паблік "luxcar_of_ua".

Втім, причина, по якій кортеж вартістю у 25 мільйонів гривень вирішив під'їхати до ресторану швидкоїжі може бути тривіальною - карантин вдарив буквально по всіх верствах населення в нашій країні. І може це просто єдине місце в Києві, де все ще можна взяти щодо їстівної їжі на винос.

Відзначимо, що це не звичайний "Rolls-Royce Phantom", а вже восьма версія розкішного автомобіля, з усім тим, навіть власники таких "простих" засобів пересування змушені зупинятися у "Mcdonald's" заради наповнення свого вимогливого шлунка, правда обов'язково в супроводі охорони на "Range Rover".

Якщо вважати, що ці авто тільки виїхали з салону, то загальна 80 відсотків вартості кортежу припадає на "Rolls-Royce" - 18 мільйонів гривень, а ще близько 7 мільйонів гривень залишається на здачу, для покупки авто скромніше.

Цілком можливо, що власник авто не просто є шанувальником "швидкої їжі" і "розкішної їзди", і в кадр потрапив просто тому, що на час посилених карантинних заходів всі елітні ресторани закриті, а "простенькі" масові, навпаки - все ще роблять їжу на винос, і це єдиний вихід, якщо голод застав посеред міста.

Однак, хай там що, одне можна сказати з твердою впевненістю: фото вийшла нереальним, і такий гнітючий контраст напевно стане основою для незліченної кількості "мемів".

До слова, раніше "Hyser" писав про те, як буде виглядати симбіоз японського, польського та корейського автопрому.

Також раніше "Hyser" повідомляв про те, що на українських автозаправних станціях знову піднялися у вартості всі види автомобільного палива.

А до цього "Hyser" розповідав про те, що на "Запорізькому автомобільному заводі" випускатимуть оновлену версію" Lanos", але не від південнокорейського виробника.