Народний умілець з Білорусі зібрав "автомобільного монстра" з частин ВАЗ - 2108 і "УАЗика"

Фотографії того, на що ентузіаст витратив свій вільний час і необмежені фінансові кошти, заради реалізації здавалося б абсурдної ідеї, опублікував тематичний портал "CARAKOOM".

"УАЗмерка". Фото: carakoom.com
"УАЗмерка". Фото: carakoom.com

Деякі частини автомобіля, наприклад передня і лобове скло, тут все ж залишилися від УАЗ - 469, проте центр кузова, бічні двері, дах і частина багажного відсіку вже від виробника з Тольятті: деталі вилучені у програвшого донора - ВАЗ-2108. Безумовно, виглядає це незвично і дивно, але, схоже, основною ідеєю був не зовнішній вигляд, а звичайна функціональність. Таким чином, мабуть, ще й спробували позбутися тентованого верху "УАЗика" і додати те, чого не було у радянського автопрому - внутрішнього мікроклімату і достатнього комфорту.

"УАЗмерка". Фото: carakoom.com
"УАЗмерка". Фото: carakoom.com

У моторний відсік встановили Силовий агрегат від німецького виробника "Mercedes-Benz": дволітровий дизельний двигун, який ідеально підходить до автоматичної коробки передач від того ж концерну. Але ось провідні мости та роздавальна коробка вже від американців - "Jeep Cherokee".

"УАЗмерка". Фото: carakoom.com
"УАЗмерка". Фото: carakoom.com

Відзначимо, що такі конструктивні зміни призводити до зміни приладової панелі: від ВАЗ-2108 практично не залишилося датчиків або елементів управління, а для комфортної їзди в салоні встановили "елітні" шкіряні сидіння з можливістю змінювати кут нахилу і висоту електроприводом. Також додали гідропідсилювач керма, електричні склопідіймачі та аналогічні приводи для дзеркал бокового вигляду. Проте зовнішній вигляд цього" монстра", звичайно ж просто зобов'язаний викликати змішані почуття у всіх оточуючих.

До слова, раніше "Hyser" писав про те, що У мережі показали, які критичні навантаження може витримати кузов старого радянського ЗАЗ-968.

Також раніше "Hyser" повідомляв про те, що на українських автозаправних станціях серйозно піднялися у вартості всі види автомобільного палива.

А до цього "Hyser" розповідав про те, що на "Запорізькому автомобільному заводі" випускатимуть оновлену версію"Lanos".