В Україні розробили додаток, який видаватиме бонуси автомобілістам

Проблема частих порушень правил дорожнього руху незважаючи на регулярне підвищення штраф за порушення з боку уряду як і раніше стоїть гостро. Українські програмісти вирішили нести свою лепту в забезпечення безпеки на дорозі, створивши додаток, який крім "батога" пропонує альтернативу у вигляді "пряника". Про це розповіли в ефірі програми "СПЕЦКОР. Новини 2+2".

Повідомляється, що в Україні з'явився новий мобільний додаток, суть якого полягає в наступному: якщо людина, яка встановила його на свій смартфон, на дорозі не перевищує швидкість, або не говорить по телефону під час поїздки, заробляє собі тим самим бонуси, які може витратити декількома способами.

Сумлінним водіям пропонуються знижки на паливо, товари в мережі автозаправок, а також знижка на страховку до 18 відсотків. Таким чином, автомобілістів тепер не тільки залякують штрафами за порушення ПДР, а й заохочують їх, якщо ті їздять за правилами. Для деяких водіїв це може стати викликом, адже цікаво дізнатися, наскільки професійно ти ведеш себе за кермом насправді. По закінченню поїздки додаток показує, що деякі моменти можна доопрацювати, наприклад, різке гальмування або різке прискорення.

Розробники заспокоюють користувачів, заявляючи, що їх додаток не здійснює ніякого стеження і не краде особисті дані встановили програму. Про якісь особисті дані мова заходить тільки в тому випадку, якщо Користувач надасть їх для отримання зароблених їм бонусів.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що в уряді нещодавно значно посилили відповідальність за порушення правил дорожнього руху, особливо сильно зросли штрафи за водіння в нетверезому вигляді.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що двоє молодих автолюбителів з Вінницької області придбали за копійки" Запорожець " і перетворили його в унікальний кабріолет, який вразив мережу.

Також "Hyser" писав, що український автолюбитель втомився мерзнути у своєму "москвичі" холодними зимами, тому вирішив встановити у своєму транспортному засобі піч-буржуйку.