З приходом перших морозів в Україні багато водіїв зіткнулися з проблемою замерзання лобового скла та необхідністю їхнього очищення від криги перед кожною поїздкою.

У пошуках швидкого та простого способу, користувач з американського штату Індіана запропонувала незвичайний метод – використання гарячої води у зип-пакеті.

Її відео, в якому вона ефективно очищає лобове скло, швидко стало вірусним. Однак, незважаючи на видиму легкість та ефективність цього методу, виникло важливе попередження. Цей спосіб підходить тільки для цілого скла, і використання гарячої води на пошкодженому склі може викликати серйозні проблеми.

Тонкий лід швидко тане під впливом гарячої води, але якщо скло має навіть мінімальні тріщини або відколи, вода може потрапити в них і замерзнути, що згодом призведе до розширення пошкоджень. Це може змусити власників автомобілів міняти все лобове скло.

З урахуванням цього ризику, багато автолюбителів надають перевагу більш безпечним методам. Наприклад, рецепт на основі медичного спирту, води та пульверизатора надає просте та ефективне рішення. Також існує варіант з використанням оцту, який змішується з водою і розпорошується на скло.

Ці рецепти дозволяють уникнути ризику пошкодження скла і роблять завдання з очищення від льоду менш трудомістким. Застосування засобів захисту від замерзання на дверях, ручках та замках також є безпечним та ефективним способом підготовки автомобіля до зимових умов.